Tech Blog.

Thoughts, stories, ideas.

Een prestatie om te vieren: Adfinis is uitgeroepen tot GitLab-servicepartner van het jaar voor EMEA

23. October 2023

Wij zijn verheugd dat Adfinis is geëerd als GitLab-servicepartner van het jaar voor EMEA 🎉 🚀

Deze erkenning toont onze toewijding aan uitmuntendheid en het goede werk dat Adfinis en GitLab samen hebben verricht. Adfinis heeft zichzelf op de kaart gezet als een toonaangevende dienstverlener op het gebied van Open Source-oplossingen en bedient een divers klantenbestand in Zwitserland, Duitsland, Nederland, Australië en andere landen. Onze houding is diep geworteld in het bevorderen van duurzame en betrouwbare IT-oplossingen. We voeren deze missie uit door actief deel te nemen aan de Open Source-gemeenschap.

Onze samenwerking met GitLab heeft geleid tot veel waardevolle synergieën en deze onderscheiding weerspiegelt ons gemeenschappelijke doel om zakelijke vooruitgang te boeken. We willen onze dank betuigen aan zowel GitLab voor deze erkenning als ons toegewijde team dat met zijn onvermoeibare inzet een cruciale rol heeft gespeeld bij het behalen van deze onderscheiding.

Samen uitmuntendheid bevorderen

Het partnerschap van GitLab en Adfinis is geworteld in een gedeelde visie: we willen teams in staat stellen om de beste tools te gebruiken om sneller te innoveren en betere en betrouwbaardere resultaten te leveren met behulp van open technologie.

De kern van ons succes ligt in ons bekwame en toegewijde team en dit heeft geleid tot de onderscheiding GitLab-partner van het jaar. Onze GitLab-gecertificeerde technici, projectmanagers en trainers hebben voortdurend blijk gegeven van voorbeeldige expertise en toewijding. Het is indrukwekkend hoe ze de productreleases van GitLab voor zijn gebleven en zich snel hebben kunnen aanpassen aan nieuwe functies en innovaties. Hun inspanningen hebben bijgedragen aan succesvolle projectopleveringen en hebben ons DevSecOps-samenwerkingstraject met GitLab aanzienlijk verrijkt.

We zijn ons team zeer dankbaar, omdat diens toewijding cruciaal is geweest bij het verkrijgen van deze prestigieuze erkenning. Hun inspanningen hebben ons in staat gesteld uitzonderlijke waarde te leveren aan onze klanten, waardoor onze positie als toonaangevende GitLab-servicepartner in de EMEA-regio is versterkt. Met zo’n bekwaam team zijn we optimistisch over de toekomst en streven we ernaar om nog meer belangrijke mijlpalen te bereiken in onze samenwerkingen met GitLab.

We willen ook graag de mensen bedanken met wie we samenwerken bij GitLab, die ons steunen en ons ertoe aanzetten een stap verder te gaan en de klant nog enthousiaster te maken. Bedankt, Melani, Gaura, David, Ilaria, René, Andre (je weet wie je bent); jullie leveren allemaal een bijdrage aan ons gezamenlijke succes!

Oplossingen op maat om innovatie te stimuleren

Met zijn unieke kenmerken stimuleert GitLab een cultuur van voortdurende verbetering en innovatie. Als uniform platform biedt GitLab een breed scala aan functies om het leven van ontwikkelteams gemakkelijker te maken en hen te ondersteunen bij hun dagelijkse werk. GitLab heeft alles wat teams nodig hebben om efficiënt te werken en snel te innoveren: van eersteklas projectmanagementmogelijkheden tot perfect geïntegreerde CI/CD-pijplijnen en de beste beveiligings- en nalevingsfuncties.

De nu meegeleverde AI-mogelijkheden maken het nog makkelijker om sneller werk van hogere kwaliteit te leveren.

Bij Adfinis zijn we erg trots op ons vermogen om deze functies af te stemmen op de specifieke behoeften van onze klanten, waardoor hun DevSecOps-praktijken naar nieuwe hoogten worden getild.

Ons aanbod Beheerde diensten voor GitLab is hiervan het bewijs. Het is ontworpen voor organisaties die graag de lokale voordelen van GitLab willen benutten zonder de bijbehorende onderhoudsproblemen.

Onze GitLab-gecertificeerde technici blinken uit in het leveren van GitLab-oplossingen op maat, waardoor een soepele integratie met de bestaande workflows van onze klanten wordt gegarandeerd. Deze aanpak op maat helpt organisaties hun DevOps-traject te versnellen, processen te stroomlijnen en de snelheid en veiligheid van hun softwarelevering te verbeteren. Ons diepgaande begrip van de structuur van GitLab, samen met een scherp oog voor het afstemmen van de functies ervan op de doelstellingen van onze klanten, heeft met succes robuuste en betrouwbare oplossingen geleverd om aan de behoeften van moderne ondernemingen in de EMEA-regio te voldoen. Met een diepgaand begrip van de GitLab- en DevOps-werkwijzen bieden we uitgebreide oplossingen om de operationele efficiëntie te verbeteren en uw DevSecOps-traject te versnellen.

Versterking van onze toewijding aan GitLab en Open Source-uitmuntendheid

Uitgeroepen worden tot GitLab-servicepartner van het jaar voor EMEA is niet alleen een eerbetoon. Het bevestigt opnieuw onze toewijding aan GitLab en de projecten waar we samen aan hebben gewerkt. Onze samenwerking met GitLab is een verrijkende ervaring geweest die ons vermogen om innovatieve en betrouwbare IT-oplossingen te leveren voortdurend heeft verbeterd.

Melani Ross, de directeur van Professional Services bij GitLab, heeft deze synergie hoffelijk erkend:

Wij waarderen ons partnerschap met Adfinis en zijn verheugd om samen te werken aan gezamenlijke klantprojecten. Dankzij zijn brede Open Source-ervaring en zijn team van gecertificeerde professionele GitLab-servicemonteurs beschikt Adfinis over de nodige expertise om onze klanten te ondersteunen bij het plannen, implementeren en gebruiken van GitLab om hun DevOps-workflow te verbeteren.

Adfinis blijft trouw aan onze toewijding om te investeren in GitLab, waarbij we voortdurend voortbouwen op onze professionele servicemogelijkheden en een team van zeer bekwame DevSecOps-technici inzetten. We streven ernaar om voorop te blijven lopen bij het stimuleren van innovaties binnen het GitLab-ecosysteem en de bredere Open Source-gemeenschap. Samen met GitLab zijn we enthousiast over de eindeloze mogelijkheden bij het verkennen van nieuwe manieren om uitzonderlijke waarde te leveren aan onze klanten in de EMEA-regio.

Ga vandaag nog aan de slag met onze GitLab-oplossingen!

Klaar om de kracht van GitLab voor uw projecten te benutten? Ons team van gecertificeerde professionele GitLab-servicemonteurs staat klaar om u te begeleiden tijdens uw DevSecOps-traject. Of u nu hulp nodig heeft bij het plannen, implementeren of gebruiken van GitLab, wij hebben de expertise om u te ondersteunen.

Neem vandaag nog contact met ons op om te ontdekken hoe we GitLab-oplossingen kunnen afstemmen op de specifieke vereisten van uw organisatie en uw projecten naar succes kunnen leiden.